Послуги

Послуги евакуатора

Услуги эвакуатора

Транспортний засіб - це досконалий, але не ідеальний механізм. Дорожнє покриття столиці України теж не є ідеальним.

Існує десятки, сотні причин, через які подальше самостійне рухання автомобіля стає неможливим або небезпечним - внутрішня поломка, несправність внаслідок зовнішніх механічних впливів або погодних умов.

Ніхто не застрахований від несподіваної зупинки. Послуги евакуатора в Києві допоможуть усунути причину заторів і транспортувати автомобіль до ремонту.

Сучасний евакуатор - це спеціальна техніка, обладнана платформою з лебідкою або крановою установкою, яка використовується для перевезення інших автомобілів. Ця категорія спецтехніки використовується у випадках, коли машина не може самостійно їхати при буксируванні.

Основними причинами може бути: несправність двигуна; проблеми з ходовою частиною; прокол колеса, без можливості заміни; двигун не заводиться; несправність керованої або гальмівної системи; відсутність палива та інших життєвоважливих для роботи автомобіля рідин; поломка коробки передач; вихід з ладу електроніки.

Евакуатор в Києві

Кількість автомобілів на дорогах України з кожним днем зростає, тому послуга евакуації стає все більш актуальною. В Києві можна зустріти великий вибір послуг від компаній та індивідуальних підприємців. Дуже важливо довірити транспортування свого авто надійному та перевіреному перевізнику. Причина полягає в тому, що страхові компанії компенсують ремонт автомобіля, якщо пошкодження не були отримані під час транспортування. Довіряючи перевезення водієві спецмашини, який не має достатнього професійного досвіду, можна підвергнути себе додатковому ризику витрат, яких і так достатньо.

Служба "Евакуатор 911 Київ" працює цілодобово та гарантує доставку вашого транспортного засобу до пункту призначення за розумною ціною у тому вигляді, в якому він був погружений. Щоб забезпечити більшу гарантію, ви зможете перевірити надійність кріплень та зробити фотографії автомобіля в стані, в якому він був перевезений на евакуаторі. Надаючи доступні послуги евакуатора, ми повністю розуміємо міру відповідальності, яка покладена на нас.
 

Послуги евакуатора в Києві, Киіївській області та Україні

Услуги эвакуатора Вартість послуг евакуатора в Києві залежить від кількох факторів:

  • Відстань. Послуга евакуації транспортного засобу за межі міста Києва коштує дорожче, ніж в межах міської черти;
  • Тип перевозити транспортного засобу. Насправді витрати на транспортування легкового автомобіля коштують дешевше, ніж витрати на вантажівку чи внедорожник;
  • Характер поломки. У разі блокування коліс ціна послуги буде трохи дорожчою.

Конкретна ціна в кожному окремому випадку є індивідуальною. Стосовно нашої компанії можна з упевненістю сказати, що вартість наданих послуг не перевищує ринкову середню по Україні. Це свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

У випадку, коли автомобіль знаходиться в аварійному стані, замовити послуги евакуатора є найбільш оптимальним та недорогим способом перевезення транспорту до місця ремонту.

Ми турбуємось про наших клієнтів. Співпраця з нами не дозволить вам простоювати кілька годин, очікуючи. Ми цінуємо ваш час та свою репутацію. Кожен відгук задоволеного клієнта є цінним для нас, є додатковим стимулом для підвищення свого професіоналізму.

Кожен дзвінок буде прийнятий компетентним спеціалістом, який безкоштовно назве вартість доставки, організує швидкий виїзд евакуатора, піклуватиметься про складання документів. Ми працюємо цілодобово без вихідних та перерв.

|
Евакуатор 911 Київ
вул. Саперно-Слободська, буд 24 оф. 11
03028 Київ, Україна
Телефон: +38 098 911 03 03
Наші координати
50.402132 N 30.537824 E
Евакуатор 911 Київ. Київ