Маніпулятор

Евакуатор з маніпулятором

Эвакуатор манипулятор

Однією з відмінних особливостей даної спецтехніки є наявність платформи та кранової установки, що дозволяє самостійно завантажувати, транспортувати та розвантажувати різноманітне обладнання та вантажі.

Основними параметрами техніки є вантажопідйомність та висота виливу стріли. Вони визначають максимальну вагу робочого вантажу та особливості його завантаження. У Києві завантажувальні роботи часто пов'язані з складністю під'їзду до об'єкту для крана та транспортного засобу для перевезення вантажу. У таких випадках оптимальним рішенням буде універсальна машина, яка самостійно зможе виконати поставлену задачу - евакуатор-маніпулятор.

Спецтехніка вигідно відрізняється від машин, що використовують лебідкове завантаження, саме здатністю відірвати вантаж від землі, підняти, повернути та завантажити його як повноцінний кран. Багатофункціональність, мобільність, компактність, договірна ціна, оперативна оренда, гарні відгуки - все те, що вигідно відрізняє дану спеціальну техніку в місті від інших машин спеціального призначення.

Маніпулятор Київ та область. Спеціалізована техніка є найбільш актуальним та популярним засобом. Універсальність машини дозволяє впоратися одразу з двома завданнями: завантаження та перевезення. Замовляючи послугу - евакуатор з маніпулятором у Києві, ви зможете уникнути додаткових витрат, оскільки спецтехніка не потребує найму додаткового транспортного обладнання. Кожен погодиться, що це надзвичайно важливо як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Компанія готова надати свої послуги у Києві у разі необхідності:

  1. Транспортувати будівельні матеріали та елементи конструкцій;
  2. Здійснити погрузочні роботи в труднодоступному місці;
  3. Завантажити / розвантажити промислове обладнання та інше обладнання;
  4. Перевезти автомобілі, човни, яхти.

Евакуатор маніпулятор в Києві

Конструкція транспортного засобу надійна, а виліт стріли дозволить здійснювати погрузку в умовах, коли автомобіль неспроможний під'їхати до вантажу впритул. Особливо це стосується плавзасобів, які потрібно завантажувати та розвантажувати в безпосередній близькості до водойм. Спецмашини відрізняється хорошою стійкістю - читай безпекою. Вантажі надійно кріпляться на платформі, що повністю усуває перекидання при перевезенні.

Погрузка здійснюється якісніше завдяки повороту вантажу в повітрі. Акуратність та цілісність покладеного на відповідальність предмета ми гарантуємо. Широке застосування в приватному секторі, будівельній або промисловій сфері допоможе суттєво зекономити, якщо ви замовите послугу дешевий евакуатор з маніпулятором у Києві. Вам не доведеться платити за додатковий транспортний засіб, плюс час, який потрібний для завантаження маніпулятора, значно менший. Компанія цінує ваш час та витрати, а відгуки про нашу роботу у Києві для нас є додатковим стимулом для розвитку

Цілодобова служба евакуації Евакуатор 911 Київ. Наша компанія пропонує послуги протягом семи днів на тиждень, 24 години на добу в районах Дарниця, Позняки, Печерськ, Поділ та інших. Сьогодні ми працюємо без вихідних. Техніку можна замовляти як для одноразових робіт, так і на тривалий період. Ми гарантуємо надання допомоги в будь-який час доби, швидко і якісно. Звертаючись до нас, ви отримуєте послуги від компанії з великим досвідом роботи на ринку послуг.

Ціни в багатьох випадках залежать від характеру виконуваних робіт. Для отримання більш конкретної інформації необхідно звернутися за консультацією до фахівця, який відповість на всі ваші запитання. Якщо вам потрібен манипулятор у Києві, ми допоможемо.

Зателефонуйте, повідомте про свою проблему, адресу, телефон - ми вирішимо її, незалежно від складності. Для нас немає безвихідних ситуацій. У компанії працюють лише кваліфіковані спеціалісти, що не менш важливо, з урахуванням специфіки характеру робіт. Головне - реальні низькі ціни на професійне обслуговування. Ми готові до співпраці на постійній основі - послуга круглодобового евакуатора манипулятора недорого. Ви купуєте нашу якість, ми - вашу довіру!

|
Евакуатор 911 Київ
вул. Саперно-Слободська, буд 24 оф. 11
03028 Київ, Україна
Телефон: +38 098 911 03 03
Наші координати
50.402132 N 30.537824 E
Евакуатор 911 Київ. Київ