Гідроплатформа

Евакуатор з гідравлічною платформою

Эвакуатор с гидроплатформой

Цей вид спецтехніки є найпоширенішим в Києві. Евакуатор з гідравлічною платформою заслужив заслужену славу завдяки своїй універсальності. Виклик цього евакуатора не дорогий, а можливості в нього набагато більше, ніж в інших типах такої техніки.

Автомобіль вже не є розкішшю. Зараз активно використовується не тільки службовий, а й особистий автотранспорт. У Києві не рідкість аварії на дорогах. Невелика несправність, прокол колеса або інша неприємність може зупинити на дорозі. Для виходу з такої ситуації використовують виклик евакуатора, який в разі поломки або аварії - кращий друг водія. Часто тільки за допомогою цих послуг вдається доставити транспорт в автосервіс.

Однією з переваг є рівна платформа довжиною до 6 метрів і підвищена вантажопідйомність - до 6 тонн. При завантаженні або вивантаженні автомобіля платформа з’їжджає на всю довжину гідравлічного механізму, утворюючи мінімальний кут нахилу. За допомогою лебідки можна завантажити або вивантажити практично будь-який автомобіль. У випадку, якщо пошкоджені колеса, то це також не є проблемою. У таких випадках додатково використовують різні пристрої.

 

Сьогодні послуга замовлення автоевакуатора з гідравлічною платформою в Києві є досить доступною, що компенсує його невеликі обмеження:

  1. Відсутність буксирних крюків;
  2. Відсутність під'їзду до автомобіля ззаду або збоку;
  3. Висота завантажуваної машини більше 3 метрів.

Сьогодні виклик такого автоевакуатора у Києві є достатньо дешевою послугою, що компенсує його невеликі недоліки.

Евакуатор з гідравлічною платформою

Платформа, що встановлюється на евакуатор зі здвижною платформою, може зсуватися до 3 метрів, маючи достатній мінімальний кут нахилу. Це дозволяє евакуювати будь-які автомобілі, з найменшим дорожнім просвітом. Ці машини застосовуються, зокрема, для евакуації як спорткарів, так і автомобілів з несправною пневматичною підвіскою.

Послуги евакуатора в Києві

Цілодобова служба евакуації "Евакуатор 911 Київ" надає послуги евакуатора за низькими цінами по всій Україні. Для замовлення вам достатньо зателефонувати та повідомити своє місцезнаходження. Для замовлення спецтранспорту у місті Київ вам знадобляться документи, що засвідчують вашу особу та право володіння автомобілем. Завантаження автомобіля можливе тільки за наявності власника або уповноваженої особи.

Досвідчені водії максимально обережно завантажать ваш автомобіль, швидко доставлять його до місця ремонту, забезпечуючи водієві зламаного транспорту комфортний проїзд з місця поломки. Кваліфікований оператор забезпечить завантаження, доставку та розвантаження вашого автомобіля без маленьких подряпин. Працюючи з партнерами evakuator-city.center,

Ми можем надати послуги в будь-який час. Прийнятні ціни є ще однією перевагою нашої компанії. Ціна розраховується з урахуванням відстані, тоннажу перевозимого авто, складності завантаження та розвантаження.

Сьогодні вартість послуг, надаємо нашою компанією набагато менше, ніж у конкуруючих організацій.

Відгуки про наші послуги дійсно характеризують нашу компанію як надійного партнера. Замовивши послугу, ви можете розраховувати на швидку доставку вашого автомобіля до СТО або гаражу. Наш евакуатор допоможе вам у будь-якій ситуації, дозволить економити час та нерви.

|
Евакуатор 911 Київ
вул. Саперно-Слободська, буд 24 оф. 11
03028 Київ, Україна
Телефон: +38 098 911 03 03
Наші координати
50.402132 N 30.537824 E
Евакуатор 911 Київ. Київ